Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Głośnik Beyma 18LEX1000Fe 18" 1000 W

  • Producent: Beyma
  • 8435469039674
  • Dostępność: wysyłamy w ciągu 24 godzin

1 172,29 zł

  • Koszt wysyłki już od: 0,00

Dodaj do porównania
18LEX1000Fe posiada następujące właściwości : duży skok membrany, wysoka moc i małe zniekształcenia. Stworzony z myślą o zastosowaniu w kolumnach basrefleksowych i typu horn. Świetny stosunek ciężaru do osiągów uzyskano dzięki zastosowaniu F.E.A.
 
Układ magnetyczny i obudowa wykonane są w technologii Maltcross która efektywnie chłodzi cewkę i redukuje straty mocy, sprawia, że głośnik idealnie nadaje się do niskotonowych i średnio-nisko-tonowych konstrukcji wymagających małej wagi, wysokiej skuteczności, liniowości, niskich zniekształceń oraz wysokiego SPL.
 
Głośnik jest lekki i bardzo wydajny. Głośnik można z powodzeniem instalować w przenośnych kolumnach typu PA oraz w stałych konstrukcjach gdzie potrzebna jest wysoka wydajność.
 
Technologia Maltcross* efektywnie chłodzi cewkę i redukuje straty mocy. Dzięki temu uzyskano bardziej stałą skuteczność przy mocy, którą otrzymujemy z głośników o większych gabarytach. Głośniki są lekkie i bardzo wydajne.
 
Głośnik idealnie nadaje się do niskotonowych i średnio-nisko-tonowych konstrukcji wymagających małej wagi, wysokiej skuteczności, liniowości, niskich zniekształceń oraz wysokiego SPL.
 
Można go z powodzeniem instalować w przenośnych kolumnach typu PA oraz w stałych konstrukcjach gdzie potrzebna jest wysoka wydajność.

Chcesz sam wykonać obudowę do swojego głośnika ale nie masz odpowiedniego projektu ? Przy zakupie tego głośnika otrzymasz gotowy projekt kolumny głośnikowej przygotowany przez inżynierów hiszpańskiej firmy Beyma. Jeśli potrzebujesz gotowej kolumny wykonanej według profesjonalnego projektu to możemy to zrobić za Ciebie. Zobacz nasze realizacje klikając tutaj. 

Szczegółowe dane są w Karcie katalogowej – zakładka „Pliki do ściągnięcia”  

Wykonujemy formatki ze sklejki, z otworami, do zmontowania obudowy kolumny głośnikowej.
Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.
 Cechy produktu
Pasmo przenoszenia [Hz]
35 - 1000
Skuteczność [dB]
98
Częstotliwość rezonans. fs [Hz]
34
Rozmiar (cale)
18"
Moc wyjściowa (AES)
1000 W
Waga (kg)
11,8
Projekt subwoofera (Rozmiar, 3,81 MB) pobierz
Projekt subwoofera 2x18" (Rozmiar, 3,51 MB) pobierz
Karta katalogowa (Rozmiar, 2,15 MB) pobierz
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Produkty z tej samej kategorii

Głośnik Beyma 18LX60V2/S 18" 700 W NOWOŚĆ!

Głośnik Beyma 18LX60V2/S 18" 700 W

1 195,00 zł